Martin Leška

Zastupitelstvo, které vzejde z těchto voleb, bude řídit naše město po další čtyři roky a důsledky některých jeho rozhodnutí přetrvají ještě podstatně delší dobu. V zastupitelstvu města hodláme uvažovat a chovat se tak, jako by zde byli s námi nejen naši voliči, ale i naši předci a naše děti.

Narozen roku 1988 v Plzni

Svobodný

Martin Leška je od roku 2009 student Západočeské univerzity v Plzni, Fakulta aplikovaných věd, obor Stavitelství. Od 2014 zároveň pracuje jako projektant dopravních staveb u firmy Vavřík stavby s.r.o. Svůj čas věnuje od 2008 práci v redakčním týmu webu Plzeňsko na kole.
Je členem Sdružení přátel značek, o.s. (od 2013 místopředsedou). Pro město Plzeň pracuje od roku 2010 jako člen Komise životního prostředí Rady městského obvodu Plzeň 1
Dlouhodobě spoluprácuje se Společností pro veřejnou dopravu a Plzeňskými městskými dopravními podniky, a.s. na projektech propagace a marketingu veřejné dopravy ve městě a v regionu. Podobně spolpracuje i se Správou veřejného statku města Plzně v oblasti dopravního inženýrství.