Co se děje

 • 26.6.2018

  Krajské volby 2020

  Vážení příznivci Pravé volby pro Plzeň,

  sdělujeme všem, že v podzimních volbách do Zastupitelstva Plzeňského kraje naleznete kandidáty Pravé volby pro Plzeň na kandidátních listinách KDU-ČSL.

  Srdečně Vás zdravím

  Vladimír Duchek

  předseda

 • 12.10.2014

  Poděkování voličům Pravé volby pro Plzeň

  Vážení spoluobčané,

  děkujeme vám všem, kteří jste ve volbách podpořili kandidáty Pravé volby pro Plzeň.

  Bohužel, Pravá volba pro Plzeň nepřekročila zákonnou 5 ti procentní hranici pro vstup do zastupitelstva města. Neuspěli jsme ani ve volbách do městských obvodů.

  Za pravou volbu pro Plzeň

  Vladimír Duchek

 • Setkání s našimi kandidáty v kavárně El Cid Corso
  4.10.2014

  setkání s kandidáty Pravé volby pro Plzeň

  Vážení spoluobčané,
   příští týden v úterý, ve středu a ve čtvrtek ( 7.-9.10.) se s námi můžete setkat v kavárně El Cid Corso (Kopeckého sady 12, vedle konservatoře) od 15:30 do 17:00 hodin.
  Před kavárnou bude hrát naše Jazzové trio.

  Těšíme se na setkání.
   Za Pravou volbu Vladimír Duchek

 • Po volbách bude město muset splácet dluhy ČSSD a ODS
  26.9.2014

  Pravá volba pro Plzeň varuje - ČSSD chystá další zadlužení města Plzně

  Vládnoucí koalice ODS a ČSSD tvrdí, že je ve výborné finanční kondici, opozice zase připomíná úvěry, které si radnice vzala, plus obrovské splátky za nové depo dopravních podniků.

  Faktem je, že zadluženost města vzrostla za poslední čtyři roky o 59% na loňských 2,3 miliardy Kč. Každý Plzeňan tak v průměru dlužil přes 13 700 Kč, zatímco v roce 2010 to bylo asi 8500 Kč. Vyplývá to ze statistik společnosti CRIF, která sleduje bankovní úvěrový trh.

 • Dlouhodobá programová priorita Pravé volby pro Plzeň
  1.9.2014

  Část západního okruhu je skoro hotova

  Plzeň – Vypadá to jako výborná zpráva. Za necelé čtyři týdny se první auta projedou po části Západního okruhu. Jenže pokud se nepostaví druhá, stěžejní etapa, nemá tato silnice za 800 milionů korun příliš velký význam. Okruh zatím vede pouze z Borských polí přes Novou Hospodu a Zadní Skvrňany do Plzně-Křimic. Nový úsek měří 2,1 kilometru a jeho součástí je i most přes Slovanské údolí. Ale aby tato silnice skutečně odvedla kamiony a ostatní dopravu z centra Plzně, je nutná ještě spojnice z Křimic kolem Radčic až ke Globusu na Lochotíně.

Stránky