Pravá volba pro Plzeň
Zastupitelstvo, které vzejde z těchto voleb, bude řídit naše město po další čtyři roky a důsledky některých jeho rozhodnutí přetrvají ještě podstatně delší dobu. V zastupitelstvu města hodláme uvažovat a chovat se tak, jako by zde byli s námi nejen naši voliči, ale i naši předci a naše děti.

Ing. Vladimír Duchek, Ph.D.

duchek1Narozen v Plzni v roce 1965
Manželka MUDr. Jana Duchková, praktická lékařka
Dvě děti Otík a Anička
Vysokoškolský učitel Vladimír Duchek se učil mechanikem, po maturitě byl dělníkem ve Škodovce. Později absolvoval vysokou školu a pracoval od roku 1990 jako projektant a učitel na Západočeské univerzitě. Od roku 1994 je opakovaně volen za člena městského zastupitelstva. V letech 1994 až 1998 byl náměstkem primátora města Plzně zodpovědný za kulturu, školství, památkovou péči a životní prostředí. Po komunálních volbách v roce 1998 se stal opozičním zastupitelem a byl členem kulturní komise. V té době pracoval v manažerských pozicích v Západočeské plynárenské a externě spolupracoval se Západočeskou univerzitou. Současně dokončil postgraduální studium a dosáhl doktorské hodnosti. Po volbách v roce 2002 byl znovu zvolen náměstkem primátora zodpovědným za ekonomiku, rozpočet a finance. V té době dále, v omezeném čase, přednášel na univerzitě a na jaře 2010 byl jmenován docentem. Po vobách na podzim 2010 byl zvolen do Zastupitelstva města Plzně a znovu odešel do opozice. Vrátil se na univerzitu, přednáší a v roce 2011 byl jmenován proděkanem Fakulty strojní. Svůj zájem o kulturně společenský život ve městě věnoval dlouhé roky práci ve správních orgánech Plzeňské filharmonie a Galerie města Plzně.


| Autor: administrator | Vydáno dne 05. 05. 2010 | 9084 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Hledej...
Vyhledat text

Napište nám
Naše emailová edresa: pravavolba@top.cz
Novinky
22.02.2022: Telegram Groups 2022 – TOP 120
Telegram is a very popular messaging application today. Telegram groups are the biggest reason for Telegram’s popularity. Thanks to these groups, people prefer to join these groups related to their fields of interest. Thanks to this highly secure messaging service, many people can easily exchange ideas with people with the same interests. This is one of the reasons why telegram is a highly preferred messaging application today. Telegram groups Telegram is an application that was put into service as of August 2013. Thanks to this application, people can be informed about many issues in a very short time. In this way, Telegram is an application that has managed to reach a very large audience in a very short time. Anyone interested in cryptocurrencies can join Telegram groups with crypto investors. Telegram groups it has been widely used recently. Telegram channels There, he can see the ideas of other investors and act in accordance with the perspective of different people in his investments. Or a person who is in an education group can be in the same Telegram group as people who have the same education. Situations like these also make the exchange of information much easier. If you want to communicate with other people who are interested in your field of interest, Telegram groups will be very suitable for you. Telegram crypto groups

31.01.2014: Převrat na radnici Plzně
16.09.2013: Kraj chce letiště v Líních. Čínská montovna ?
Kalendář
<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server