Pravá volba pro Plzeň
Zastupitelstvo, které vzejde z těchto voleb, bude řídit naše město po další čtyři roky a důsledky některých jeho rozhodnutí přetrvají ještě podstatně delší dobu. V zastupitelstvu města hodláme uvažovat a chovat se tak, jako by zde byli s námi nejen naši voliči, ale i naši předci a naše děti.

Ing. Roman Dohnal

Ing. Roman Dohnal
Ing. Roman Dohnal
Narozen v roce 1958 V Kutné Hoře
Od roku 1960 žije trvale v Plzni. Vystudoval Střední průmyslovou školu stavební v Plzni a následně Stavební fakultu ČVUT v Praze. Po absolvování základní vojenské služby pracoval jako řadový pracovník investiční výstavby v Plzni.
V roce 1992 dostal příležitost podílet se na vytváření tehdy nově zřízeného Útvaru investic města Plzně. Působil zde jako technický náměstek ředitele až do roku 2007 kdy byl Útvar investic zrušen.
V letech 2007 – 2009 pomáhal španělskému stavebnímu koncernu OHL v jeho expanzi v České republice. Na podzim 2009 převzal odpovědnost za výstavbu Klatovské nemocnice v pozici koordinátora výstavby.
Od roku 1992 je Roman Dohnal členem Klubu angažovaných nestraníků, nebyl nikdy členem ani kandidátem žádné jiné politické strany. Na přelomu let 1994 – 1995 byl technickým náměstkem primátora města Plzně. Působí v komisi pro rozvoj obvodu a investice Rady městského obvodu Plzeň 2 – Slovany a ve výboru pro veřejné zakázky Zastupitelstva města Plzně.
Roman Dohnal je velkým příznivcem plzeňského hokeje a volné chvilky vyplňuje stavbou modelů bojové techniky.


| Autor: predseda | Vydáno dne 26. 08. 2010 | 4267 přečtení | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Hledej...
Vyhledat text

Napište nám
Naše emailová edresa: pravavolba@top.cz
Novinky
22.02.2022: Telegram Groups 2022 – TOP 120
Telegram is a very popular messaging application today. Telegram groups are the biggest reason for Telegram’s popularity. Thanks to these groups, people prefer to join these groups related to their fields of interest. Thanks to this highly secure messaging service, many people can easily exchange ideas with people with the same interests. This is one of the reasons why telegram is a highly preferred messaging application today. Telegram groups Telegram is an application that was put into service as of August 2013. Thanks to this application, people can be informed about many issues in a very short time. In this way, Telegram is an application that has managed to reach a very large audience in a very short time. Anyone interested in cryptocurrencies can join Telegram groups with crypto investors. Telegram groups it has been widely used recently. Telegram channels There, he can see the ideas of other investors and act in accordance with the perspective of different people in his investments. Or a person who is in an education group can be in the same Telegram group as people who have the same education. Situations like these also make the exchange of information much easier. If you want to communicate with other people who are interested in your field of interest, Telegram groups will be very suitable for you. Telegram crypto groups

31.01.2014: Převrat na radnici Plzně
16.09.2013: Kraj chce letiště v Líních. Čínská montovna ?
Kalendář
<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server