Pravá volba pro Plzeň
Zastupitelstvo, které vzejde z těchto voleb, bude řídit naše město po další čtyři roky a důsledky některých jeho rozhodnutí přetrvají ještě podstatně delší dobu. V zastupitelstvu města hodláme uvažovat a chovat se tak, jako by zde byli s námi nejen naši voliči, ale i naši předci a naše děti.

Ivan Rollinger

Ivan Rollinger
Narozen v Klatovech v roce 1971, v Plzni žije od r. 1978
Manželka Miroslava, účetnictví a realitní činnost
Děti Ivanka a Mirek


Kurátor a spoluzakladatel památníku americké armády Patton Memorial Plzeň. Absolvoval Střední průmyslovou školu elektrotechnickou v Plzni v roce 1990, po té základní vojenskou službu v Plzni a poddůstojnickou školu v Trenčíně. Od roku 1992 prodejce zbraní, střeliva, loveckých potřeb a od roku 2005 správce muzea generála Pattona v Plzni. Podílí se zejména na zachování historických událostí spjatých s osvobozením jihozápadních Čech americkou armádou v roce 1945 prostřednictvím vlastní sbírky a spolupořádání vzpomínkových a pietních akcích pro veřejnost např. tradiční akce města Plzně „Slavnosti svobody“. Je předsedou občanského sdružení Indianhead Club Plzeň a členem dalších občanských sdružení, které se zabývají vojenskou historií a historickými vozidly. Ve volném čase se věnuje regionálnímu sběratelství militarií a předmětů poválečné hospodářské pomoci UNRRA, setkání s pamětníky, historii, kulturním památkám a pietním místům u nás i v zahraničí, vojenským a historickým vozidlům.
Od roku 2002 kandiduje za Pravou volbu pro Plzeň jako nestraník a v současné době je členem Komise pro otázky integrace cizinců Rady města Plzně a členem Komise pro bezpečnost Rady města Plzně.

| Autor: predseda | Vydáno dne 26. 08. 2010 | 3969 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Hledej...
Vyhledat text

Napište nám
Naše emailová edresa: pravavolba@top.cz
Novinky
22.02.2022: Telegram Groups 2022 – TOP 120
Telegram is a very popular messaging application today. Telegram groups are the biggest reason for Telegram’s popularity. Thanks to these groups, people prefer to join these groups related to their fields of interest. Thanks to this highly secure messaging service, many people can easily exchange ideas with people with the same interests. This is one of the reasons why telegram is a highly preferred messaging application today. Telegram groups Telegram is an application that was put into service as of August 2013. Thanks to this application, people can be informed about many issues in a very short time. In this way, Telegram is an application that has managed to reach a very large audience in a very short time. Anyone interested in cryptocurrencies can join Telegram groups with crypto investors. Telegram groups it has been widely used recently. Telegram channels There, he can see the ideas of other investors and act in accordance with the perspective of different people in his investments. Or a person who is in an education group can be in the same Telegram group as people who have the same education. Situations like these also make the exchange of information much easier. If you want to communicate with other people who are interested in your field of interest, Telegram groups will be very suitable for you. Telegram crypto groups

31.01.2014: Převrat na radnici Plzně
16.09.2013: Kraj chce letiště v Líních. Čínská montovna ?
Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server