Pravá volba pro Plzeň
Zastupitelstvo, které vzejde z těchto voleb, bude řídit naše město po další čtyři roky a důsledky některých jeho rozhodnutí přetrvají ještě podstatně delší dobu. V zastupitelstvu města hodláme uvažovat a chovat se tak, jako by zde byli s námi nejen naši voliči, ale i naši předci a naše děti.

Mgr. Martin Fládr

fládr
Narozen 7. 7. 1972 v Plzni.
Manželka, Mgr. Kateřina Fládrová, učitelkou češtiny a hudební výchovy na Mikulášském gymnáziu v Plzni
Má dvouletou dceru Štěpánku


Martin Fládr studoval Střední pedagogickou školu ve Stříbře, obor vychovatelství. Zdárně vystudovanému oboru se také několik let profesně věnoval.
V roce 2003 úspěšně ukončil studium vysokoškolského programu speciální pedagogika, obor výchovná práce ve speciálních zařízeních na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové. O dva roky později zakončil studium vš. programu specializace v pedagogice, studijní obor sociální pedagogika opět na Pedagogické fakultě hradecké univerzity. Studium sociální pedagogiky se u M. Fládra shodovalo s jeho zájmem o fungování občanské společnosti v celé její pestrosti, o problematiku spolků a dalších neziskových organizací. M. Fládr pracuje v současné době jako etoped v Dětském diagnostickém ústavu v Plzni. Zabývá se diagnostikou a terapií poruch chování u dětí sociálně hendikepovaných, dětí nejrůznějším způsobem ohrožených. V tomto vysoce odborném zařízení pracuje od roku 1994 (zpočátku jako skupinový vychovatel, později jako vedoucí pracovník).
Před nástupem do Dětského diagnostického ústavu vykonával civilní vojenskou službu v Psychiatrické léčebně v Dobřanech, kde získal mnoho cenných zkušeností a komunikačních dovedností. Krátce po ukončení střední školy byl zaměstnán jako loutkoherec v divadle Alfa.
Neprofesionální provozování divadelního umění je jeho neopomenutelným zájmem. Od svých dětských let se aktivně účastní života ve spolku Loutkové divadlo V Boudě. Po několik let fungoval jako jeho umělecký vedoucí a následně i jako předseda spolku. Osobní angažovanost v občanském sdružení, které je významnou součástí plzeňské kulturní historie, považuje za výraz obdivu k umění našich předků a úcty k minulosti města. Zároveň tato činnost umožňuje pochopení a respektování úhlu pohledu nejmladších obyvatel města.
Do veřejného politického života vstoupil v roce 2006, kdy začal spolupracovat s Pravou volbou pro Plzeň a přijal její nabídku ke kandidatuře ve volbách do obecních zastupitelstev. V říjnu byl díky preferenčním hlasům zvolen zastupitelem městského obvodu Plzeň 3. Zaměřuje se na podmínky pro výchovu a vzdělání dětí a mládeže v Plzni, na možnosti pro seberealizaci, využití volného času a odreagování dětí všech věkových kategorií (včetně dětí sociálně ohrožených a rizikových). Zároveň sleduje pestrost a úroveň kulturního prostředí města, nabídku kulturních akcí a podmínky pro existenci neziskových uměleckých a sociálně kulturních institucí.
Pracuje v komisi pro využití volného času dětí a mládeže rady městského obvodu Plzeň 3, v kulturní komisi Magistrátu města Plzně a ve správní radě Nadačního fondu pro kulturní aktivity občanů města Plzně. S filozofií Pravé volby pro Plzeň ho spojuje zájem o občanský život a možnosti rozvoje rodného města, úcta k tradicím a historickým

| Autor: predseda | Vydáno dne 24. 08. 2010 | 4441 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Hledej...
Vyhledat text

Napište nám
Naše emailová edresa: pravavolba@top.cz
Novinky
22.02.2022: Telegram Groups 2022 – TOP 120
Telegram is a very popular messaging application today. Telegram groups are the biggest reason for Telegram’s popularity. Thanks to these groups, people prefer to join these groups related to their fields of interest. Thanks to this highly secure messaging service, many people can easily exchange ideas with people with the same interests. This is one of the reasons why telegram is a highly preferred messaging application today. Telegram groups Telegram is an application that was put into service as of August 2013. Thanks to this application, people can be informed about many issues in a very short time. In this way, Telegram is an application that has managed to reach a very large audience in a very short time. Anyone interested in cryptocurrencies can join Telegram groups with crypto investors. Telegram groups it has been widely used recently. Telegram channels There, he can see the ideas of other investors and act in accordance with the perspective of different people in his investments. Or a person who is in an education group can be in the same Telegram group as people who have the same education. Situations like these also make the exchange of information much easier. If you want to communicate with other people who are interested in your field of interest, Telegram groups will be very suitable for you. Telegram crypto groups

31.01.2014: Převrat na radnici Plzně
16.09.2013: Kraj chce letiště v Líních. Čínská montovna ?
Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server