Pravá volba pro Plzeň
Zastupitelstvo, které vzejde z těchto voleb, bude řídit naše město po další čtyři roky a důsledky některých jeho rozhodnutí přetrvají ještě podstatně delší dobu. V zastupitelstvu města hodláme uvažovat a chovat se tak, jako by zde byli s námi nejen naši voliči, ale i naši předci a naše děti.

Miroslav Klas

Miroslav Klas, jun.
Miroslav Klas junior Narodil se v Plzni v roce 1976, je svobodný a bezdětný. Vyučen, následně získal úplné střední vzdělání v oboru strojírenství. V oboru pracoval až do roku 2007, dnes je zaměstnanec dopravní firmy. Vždy ho však intenzivně zajímala správa města Plzně a historie i perspektivy veřejné dopravy. Byl delegován jako nezávislý Pravou volbou pro Plzeň v letech 2002-2006 do investiční komise obvodu č.1 a v letech 2006-2010 zastupoval PVP v komisi dopravy Rady města Plzně a její subkomisi pro cyklistiku. Významně se podílel na pořádání dopravně popularizačních akcích, dále spolupracuje na výzkumných a monitorovacích dopravních projektech pro městské, státní nebo neziskové organizace. Má rovněž zkušenosti s projekty rozvoje cestovního ruchu v Plzeňském kraji. Je spoluautorem několika publikací věnujících se historii Plzně a veřejné dopravy. Ve volném čase se dále věnuje fotografování, cestování, cyklo a pěší turistice a technickým památkám. Za Pravou volbu pro Plzeň kandiduje jako nezávislý.


| Autor: administrator | Vydáno dne 04. 06. 2010 | 3911 přečtení | Počet komentářů: 192 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Hledej...
Vyhledat text

Napište nám
Naše emailová edresa: pravavolba@top.cz
Novinky
22.02.2022: Telegram Groups 2022 – TOP 120
Telegram is a very popular messaging application today. Telegram groups are the biggest reason for Telegram’s popularity. Thanks to these groups, people prefer to join these groups related to their fields of interest. Thanks to this highly secure messaging service, many people can easily exchange ideas with people with the same interests. This is one of the reasons why telegram is a highly preferred messaging application today. Telegram groups Telegram is an application that was put into service as of August 2013. Thanks to this application, people can be informed about many issues in a very short time. In this way, Telegram is an application that has managed to reach a very large audience in a very short time. Anyone interested in cryptocurrencies can join Telegram groups with crypto investors. Telegram groups it has been widely used recently. Telegram channels There, he can see the ideas of other investors and act in accordance with the perspective of different people in his investments. Or a person who is in an education group can be in the same Telegram group as people who have the same education. Situations like these also make the exchange of information much easier. If you want to communicate with other people who are interested in your field of interest, Telegram groups will be very suitable for you. Telegram crypto groups

31.01.2014: Převrat na radnici Plzně
16.09.2013: Kraj chce letiště v Líních. Čínská montovna ?
Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server