Pravá volba pro Plzeň
Zastupitelstvo, které vzejde z těchto voleb, bude řídit naše město po další čtyři roky a důsledky některých jeho rozhodnutí přetrvají ještě podstatně delší dobu. V zastupitelstvu města hodláme uvažovat a chovat se tak, jako by zde byli s námi nejen naši voliči, ale i naši předci a naše děti.

Karel Černý

Karel Černý Narozen v Plzni 1948
manželka Marta
dvě děti - syn Karel, dcera Lucie

Geodet Karel Černý absolvoval Střední průmyslovou školu zeměměřičskou. Svou čtyřicetiletou praxi geometra vykonával dlouhodobě u Geodézie a kartografie, dále u Ústavu pro hospodářskou úpravu lesů a Správě veřejného statku města Plzně. Volný čas věnoval přírodě, zahradě a myslivosti. Odpor proti komunistickému režimu jej přivedl do Klubu angažovaných nestraníků. V roce 1990 zvolen do Zastupitelstva obvodu Plzeň Doubravka. Od té doby byl opakovaně volen do obvodního zastupitelstva, v jejichž odborných komisích se vyjadřoval zejména k otázkám správy majetku, rozvoje a životního prostředí obce. V letech 1994 - 1998 zastával funkci zástupce starosty Městského obvodu Plzeň 4, ve které jeho hlavní náplní byl rozvoj a životní prostředí obce .V té době se věnoval mimo jiné obnově Doubraveckých parků. V roce 2002 byl zvolen radním městského obvodu a předsedou majetkové komise. Po volbách v roce 2006 se stal znovu zástupcem starosty obvodu Plzeň Doubravka.
Karel černý zemřel po dlouhé těžké nemoci 30. května 2008
| Autor: administrator | Vydáno dne 05. 05. 2006 | 6279 přečtení | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Hledej...
Vyhledat text

Napište nám
Naše emailová edresa: pravavolba@top.cz
Novinky
22.02.2022: Telegram Groups 2022 – TOP 120
Telegram is a very popular messaging application today. Telegram groups are the biggest reason for Telegram’s popularity. Thanks to these groups, people prefer to join these groups related to their fields of interest. Thanks to this highly secure messaging service, many people can easily exchange ideas with people with the same interests. This is one of the reasons why telegram is a highly preferred messaging application today. Telegram groups Telegram is an application that was put into service as of August 2013. Thanks to this application, people can be informed about many issues in a very short time. In this way, Telegram is an application that has managed to reach a very large audience in a very short time. Anyone interested in cryptocurrencies can join Telegram groups with crypto investors. Telegram groups it has been widely used recently. Telegram channels There, he can see the ideas of other investors and act in accordance with the perspective of different people in his investments. Or a person who is in an education group can be in the same Telegram group as people who have the same education. Situations like these also make the exchange of information much easier. If you want to communicate with other people who are interested in your field of interest, Telegram groups will be very suitable for you. Telegram crypto groups

31.01.2014: Převrat na radnici Plzně
16.09.2013: Kraj chce letiště v Líních. Čínská montovna ?
Kalendář
<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server